Суспільство

У червоному корпусі КНУ імені Шевченка проводять обшуки

0

4 червня поліція проводить обшук у головному, червоному, корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, повідомило агентство “Укрінформ” із посиланням на джерело у правоохоронних органах, інформує Гордон.

Обшук проводять у межах кримінального провадження, розпочатого поліцією за матеріалами СБУ. Його відкрили за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою).

Джерело уточнило, що поліція “документує протиправну діяльність вищих посадових осіб КНУ щодо отримання хабарів від студентів”.

У Нацполіції “Інтерфакс-Україна” підтвердили інформацію про обшуки. Агентству розповіли, що слідчі дії проводять на юридичному факультеті.

Подробиці у відомстві пообіцяли надати після завершення слідчих дій.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist