Новини

У Держприкордонслужбі відхрестилися від українських туристів у Єгипті

0

Перший заступник глави Державної прикордонної служби Володимир Нікіфоренко заявив, що громадяни, яким заблокували виїзд у Єгипті через коронавірус, повинні самі вирішувати, як повернутися в Україну.

Така заява пролунала на брифінгу у Києві в понеділок, 16 березня.

“Громадяни з відпочинку, і з Єгипту зокрема, повинні планувати самостійно своє повернення. Ми розповідали їм про порядок руху, повідомляли перевізникам, що буде припинено авіасполучення. Тому вони мають для себе вирішити. Самостійно”, – видав Нікіфоренко.

Про те, що буде з туристами після повернення і чи передбачена обсервація, він розповісти не зміг. За словами Нікіфоренка, про це повідомить головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16