Новини

У Держприкордонслужбі відхрестилися від українських туристів у Єгипті

0

Перший заступник глави Державної прикордонної служби Володимир Нікіфоренко заявив, що громадяни, яким заблокували виїзд у Єгипті через коронавірус, повинні самі вирішувати, як повернутися в Україну.

Така заява пролунала на брифінгу у Києві в понеділок, 16 березня.

“Громадяни з відпочинку, і з Єгипту зокрема, повинні планувати самостійно своє повернення. Ми розповідали їм про порядок руху, повідомляли перевізникам, що буде припинено авіасполучення. Тому вони мають для себе вирішити. Самостійно”, – видав Нікіфоренко.

Про те, що буде з туристами після повернення і чи передбачена обсервація, він розповісти не зміг. За словами Нікіфоренка, про це повідомить головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist