Суспільство

У Дніпрі бабуся, яку шукала поліція, ховалася за шторами у квартирі

0

Курйозний випадок трапився у Дніпрі. Там підняли ледь не всю поліцію задля пошуків бабусі, а вона тим часом ховалась у кімнаті за шторою, інформує 24 канал.

Родина пенсіонерки викликала правоохоронців. Адже виявила, що з їхнього помешкання безслідно зникла жінка, повідомляє “Дніпро оперативний”.

82-річна бабуся має проблеми зі здоров’ям – вона страждає на деменцію. Це – розлади психіки, пов’язані з поважним віком.

Довідка. Деменція впливає на мислення, поведінку і на спроможність виконувати щоденні справи. Робота мозку значно погіршується, і це впливає на соціальну та робочу діяльності людини.

Онук подзвонив у поліцію пізно ввечері 20 травня та запевнив, що жінка вийшла з дому і зникла.

Та поки поліція обшукувала будинок і двір, бабуся увесь час ховалась за шторою в одній з кімнат квартири. Відомо, що зараз з жінкою все гаразд, вона почувається добре.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist