Політика

У “ДНР” під Горлівкою нові втрати: група снайперів натрапила на контрудар ВСУ

0

Під Горлівкою у російських найманців “ДНР” нові втрати: стало відомо про 3 додаткових загиблих.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Інформацію про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив журналіст Микита Синіцин, який отримав дані з власних джерел в ОРДЛО.

Image

 Згідно з опублікованими даними, бійці української армії ліквідували підрозділ снайперів “ДНР”, яке діяло в околицях Горлівки.

Згідно з його даними, бойовики почали нехтувати запобіжними заходами і наближатися до підрозділів ЗСУ на близьку відстань, після чого сили ООС повернули на передову фахівців з контрснайперской боротьби.

“Останнім часом снайпери” ДНР “занадто розперезалися – стріляли з коротких дистанцій в 300 метрів і менше, чи не кожен день хтось був поранений, а то і убитий. Вирішили повернути на передову фахівців з контрснайперской боротьбі – пішли результати”, –  так пояснило джерело те, що трапилося.

Таким чином, за даними Синіцина, загальні втрати російських найманців за двоє минулої доби, імовірно, досягли 23 “200-х”.

Сьогодні з ранку з’явилася інформація про те, що вночі ВСУ накрили позиції російських найманців.

Волонтери окупантів також повідомляють про велику кількість загиблих.

За матеріалами dialog.ua