Війна

У Донецьку бойовики вже два місяці знущаються в полоні з 20-річного хлопця, який писав українські пісні

0
20-річний житель окупованого Донецька Богдан Максименко потрапив в катівні бойовиків «ДНР». Про це повідомила його хрещена мати, вимушена переселенка, відомий блогер Наталія Казьоннова. Матеріал від Факти.
«Є речі, заради яких можна витерпіти все, адже є ми, українці, і є наша велика Батьківщина – вся наша Україна». Цей пост мій 20-річний хрещеник Богдан Максименко написав 11 березня – за місяць до арешту. Пост-пророцтво про власну долю. 10 квітня біля вдома в Донецьку перевернули квартиру, конфіскували комп’ютер і забрали хлопця в невідомість, яка тривала 73 дні. За цей час рідні отримували відписки від «прокуратури». У «МГБ ДНР» офіційно не підтверджували місце утримання Богдана. Лише повідомили, що він «заарештований в адміністративному порядку, терміном на 30 діб» за підозрою в «екстремістській діяльності». Лист датований 13 травня, коли «30 діб» минули “…

– 22 червня, в перший день поновлення дозволу на передачі в СІЗО, рідним Богдана дозволили передати йому життєво необхідні ліки: у мого хрещеника вроджений порок серця, він потребує медичного нагляду, – розповіла «ФАКТАМ» Наталія Казьоннова. – Так званий «слідчий» поки на контакт з сім’єю не вийшов. Хоча рідні Богдана активно роблять спроби дізнатися, хто веде справу і в чому конкретно звинувачують хлопця.

За словами Наталії, вона вирішила оприлюднити інформацію про арешт Богдана Максименко після того, як на це дала добро мама бранця. За згодою його сім’ї хрещена офіційно повідомила про те, що сталося усі ключові міжнародні організації, представництво омбудсмена в Донецькій області, людей, які сприяють звільненню багатьох бранців, а також написала заяву в поліцію. Вона має намір звернутися в СБУ і внести хрещеника в список на обмін.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist