Новини

У Гончарука скасували підвищення пенсій в березні 2020 року: скільки втратять українці

0

Заплановане на березень поточного року осучаснення пенсій, результатом якого повинен був стати зростання виплат на 8-12%, скасовано. У нормі закону зазначено, що Кабмін повинен провести такий перерахунок, але терміни в документі не вказані. Саме тому уряд вирішив в березні виплати не підвищувати. З відповідною заявою на сьогоднішньому прес-брифінгу виступив прем’єр-міністр Олексій Гончарук. «Згідно із законом ми протягом року повинні прийняти рішення. Немає чітких термінів. ми приймаємо рішення протягом року. Це рішення в стані розробки », – сказав він.

До слова, в минулому році осучаснення було проведено в березні, і у чиновників є вся відповідна статистика за минулий рік для проведення розрахунків. Проте, в 2020-му році в березні осучаснення не відбудеться, причому коли це буде, залишається невідомим. Разом з тим, експерти відзначають, що чим довше тягне Кабмін, тим менше місяців українці отримуватимуть підвищені виплати. Деякі українці щомісяця без підвищення отримують на 200-400 гривень менше.

Раніше стало відомо, що частина українців, які отримують допомогу від держави у вигляді пенсій, субсидій, допомог, стипендій та іншого, можуть залишитися без бюджетних виплат, так як в країні проведуть масштабну перевірку на законність отримання держдопомоги.