Суспільство

У Києві будують ТЦ прямо на дорозі, а у Кличка “тупо в шоці”

0

У Києві торговий центр будують прямо на проїжджій частині. Про це повідомляє користувач Facebook, підписаний як Сергій Наумович, інформує ІнфоРезист.

“У Києві торгові центри починають наступ на проїжджу частину. У цьому місці, наприклад, тепер будуть автомобільні затори, оскільки одна смуга з трьох відійде цій чудовій будівлі на кінцевій третього трамвая”, – йдеться в пості.

Користувач соцмережі зазначив, що зовнішній вигляд також буде зіпсований спорудою. Він додав із сарказмом, що дороги взагалі не потрібні і їх можна забирати під будівництво торгових центрів і житлових комплексів.

“А таке як тобі, Ілон (Маск)?” – додав Сергій Наумович.

Він також прикріпив до посту позначку на карті, де відбувається будівництво ТЦ – проспект Леся Курбаса, недалеко від ТЦ “Апрель”.

У коментарях люди відреагували на ситуацію з обуренням. Радник мера столиці Максим Бахманов написав, що це “тупо шок, з’ясовуємо”. Йому відповів інший користувач, заявивши, що будівництво в такому стані вже близько 2 років і з іншого боку дороги те ж саме.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist