Війна

“У Кремлі занепокоєні”: ВМС України цього року отримають турецькі безпілотники Bayraktar

0

Цьогоріч ВМС України отримають комплекс безпілотних апаратів Bayraktar ТВ2 турецького виробництва з поліпшеними характеристиками.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це заявив командувач ВМС ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа під час робочої зустрічі з представниками турецької компанії Baykar Makina в Одесі, повідомляє ВМС України на своїй сторінці в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

“У цьому році ВМС України отримають комплекс безпілотних апаратів з поліпшеними характеристиками, які будуть діяти в інтересах Військово-Морських Сил, як на суші так і на морі”, – розповів командувач ВМС ЗС України.

Контрадмірал Олексій Неїжпапа подякував турецьким партнерам за співпрацю, конструктивний діалог з вироблення спільної позиції та вирішення питань в рамках реалізації цього проєкту.

“Ми розробляємо безпілотні літальні комплекси. Для України, як підтримку, ми надаємо найновіші технології, які маємо на сьогодні, – розповів пан Халук Байрактар. – Ми завжди будемо ділитися з українськими партнерами своїм досвідом для того, щоб разом досягати поставлених цілей”, – сказав генеральний директор Baykar Makina Халук Байрактар.

За результатами зустрічі, був розроблений загальний порядок реалізації проєкту плану дій.

Як відомо, раніше командувач ВМС ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа повідомляв про те, що для застосування в Чорноморської та Азовської операційній зоні БПЛА Bayraktar матимуть збільшену дальність польоту і будуть задіяні для висвітлення надводної обстановки, забезпечення дій сил на березі і на морі.

Як повідомлялося, міністр оборони України Андрій Таран і президент Директорату оборонної промисловості Туреччини Ісмаїл Демір підписали меморандум, де, зокрема, були позначені наміри почати й імплементувати спільні проєкти з будівництва бойових кораблів, безпілотних літальних апаратів і всіх видів турбінних двигунів.

Тоді ж Андрій Таран і міністр національної оборони Туреччини Хулуси Акар підписали рамкову військову угоду між Кабінетом Міністрів України та урядом Турецької Республіки.