Політика

У Криму хочуть “засудити” Порошенко і ряд його соратників за “водну блокаду” півострова

0

Т.зв.  “Влади” окупованого РФ Криму хочуть притягнути до відповідальності екс-президента України і ряд політиків, в тому числі, членів Меджлісу кримськотатарського народу.

“Влада” окупованого Росією Криму хочуть організувати судовий процес проти народного депутата України від “Європейської солідарності”, екс-президента країни Петра Порошенка.

Про це повідомляється  з посиланням на “Крим .Реалії”

Глава т.зв.  “Комітету з законодавством парламенту Криму” Сергій Трофимов повідомив, що вже зібрані матеріали про нібито причетність Петра Порошенка до “водної блокаді” Криму.  Крім екс-президента, окупанти хочуть притягнути до відповідальності ряд українських політиків, уродженців Криму, в тому числі, членів Меджлісу кримськотатарського народу.  Імена цих людей також відомі: це Андрій Сенченко, Мустафа Джемілєв, Рефат Чубаров, Ленур Іслямов і так далі.

Всім їм окупаційна адміністрація також інкримінує “вчинення терористичного акту”, а “водна блокада” тягне за собою близько півтори трильйони рублів.  У той же час ні сам Порошенко, ні інші згадані вище “фігуранти”, ні прес-служба “Європейської солідарності” поки ніяк не прокоментували звинувачення з боку російських окупаційних “влади” Криму.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16