Політика

У Кривому Розі педагогічна рада проголосувала за рішення про обов’язкове вивчення російської мови

0

У криворізькій середній школі № 90 педагогічна рада проголосувала за рішення про обов’язкове вивчення російської мови учнями 5-10 класів.

Як повідомила UA: Дніпро педагог школи Валентина Гребенюк, думкою батьків про новому навчальному плані ніхто не поцікавився.

Особливе обурення рішення педради викликало у батьків випускників, яким вчити російську запропонували факультативно, виділивши на це три години в тиждень. На думку мами випускника Вікторії Рудник, цей час краще було б віддати вивченню предметів, за якими здають ЗНО.

“Нещодавно я отримала навчальний план, за яким будуть навчати наших дітей в наступному році. Була здивована, що факультативно пропонують російську мову. Ми звернулися до керівництва, щоб ці години віддали на українську мову”, – сказала Вікторія.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist