Політика

У лікарні Києва назрів бунт через відсутність спецзахисту від коронавірусу

0

У лікарні №8 Києва, де трапився скандал через відмову лікарів приймати людей із підозрою на COVID-19, як і раніше, немає захисного приладдя.

Про це OBOZREVATEL розповіли співробітники установи. Вони змушені за власні кошти купувати засоби захисту.

«Яка ситуація? Хр*нова. У нас є респіратори в дуже обмеженій кількості, тому використовуємо звичайні маски, а респіратори бережемо. Захисних костюмів практично немає. Із захисту – тільки рукавички, які були давно куплені», – повідомила медсестра.

Як стверджують медики, керівництво лікарні №8 не могло не знати, що госпіталь внесли до переліку закладів, які прийматимуть пацієнтів із COVID-19.

«Але ні респіраторів, ні спеціальних захисних костюмів, нічого не було закуплено. Зараз він (головний лікар. – Ред.) бігає та всім розповідає, що у нього все добре й усе є. Я сама днями замовила й придбала все необхідне, навіть окуляри. Але в мене не така велика зарплата, щоб щоразу закуповуватися самій», – поскаржилася лікарка.

Ще один лікар розповів нам, що ситуація із закупівлею витратних матеріалів у медустанові постійно жалюгідна.

«Ми навіть рушники перемо самі, які використовуємо в роботі. Мило, мийні засоби я сам купую, бо того, що дають, вистачає ненадовго. Ми не боїмося приймати людей із коронавірусом, це наша робота. А хто ж захистить персонал від зараження? Давайте ми всі відразу зляжемо, хто лікувати тоді буде?» – обурився він

Як нам пояснили в Київській адміністрації, лікарня №8 є медустановою другої лінії. Тобто якщо в столиці почнеться серйозний наплив хворих із COVID-19, то її також будуть використовувати. А поки туди везуть осіб із пневмоніями.

«У цій лікарні вважають, що всіх повинна лікувати Олександрівська лікарня, яка зараз справді перебуває на передовій. Звісно, легше робити операції на суглобах, ніж боротися з коронавірусом. Вони обурюються, що їм привозять пацієнтів із пневмоніями. Але що ж робити, це ваша професія. А в головного лікаря є кошти, на які він може й повинен закупити захист для персоналу», – уточнило джерело в КМДА.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16