Суспільство

У Маріуполі лікарка назвала військових “вбивцями” і попросила говорити російською

0

У Маріуполі сімейна лікарка назвала пацієнтку, заміжню за українським військовим, “дружиною вбивці”. Крім цього, на прийомі попросила говорити із нею російською мовою, інформує Обозреватель.

Про це повідомила ексжурналістка та ветеранка АТО Олена Білозерська на своїй сторінці у Facebook. Вона зазначила, що інцидент трапився із дружиною її товариша по службі – розвідника, який не так давно повернувся на передову після серйозного поранення.

За їхніми словами, медикиню, яка вважає захисників України “вбивцями”, звати Лідія Андріївна Бондарук. Вона працює в маріупольській амбулаторії №8.

Лікарка з Маріуполя

“Пішла до неї сьогодні моя дружина заключати декларацію і дізналася, що вона “жена убійци”. Бо лікарка попросила її говорити російською, на що дружина відповіла: спілкується лише українською, а лікар хай говорить як вміє. Після того медсестра, яка була на той час в кабінеті, щось сказала лікарю, на що та відповіла: “Да, это жена убийцы”. Що ж, хай пані лікар буде відомою”, – переповіла Білозерська слова воїна ЗСУ.

Користувачі мережі залишили під постом чимало гнівних коментарів. Вони висловили обурення діями лікарки, яка дозволяє собі образливі слова на адресу українських військовослужбовців та їхніх родин.

Коментарі користувачів мережі
Коментарі користувачів
Обурення українців словами лікарки
Обурення українців
Реакція українців
Скриншот посту

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16