Політика

У Медведчука великі проблеми: “ОПЗЖ” знаходиться на межі розпаду через конфлікт олігархів

0

Російські джерела повідомляють про розпад проекту “ОПЗЖ” напередодні місцевих виборів в Україні. Про це пише російський телеграм-канал “НЕЗИГАРЬ” з посиланням відразу на кілька джерел в оточенні проросійської партії, передають Патріоти України.

“Проект” ОПЗЖ “знаходиться в процесі розпаду, про це нам повідомило кілька джерел в оточенні партії”, – пишуть автори повідомлення. Telegram-канал уточнює, що розкол відбувається по лінії Медведчук-Рабинович, Льовочкін-Бойко, оскільки олігарх Дмитро Фірташ, який знаходиться в Австрії, не може брати активної участі в роботі партії. Російські джерела уточнюють, що група Льовочкіна і Бойка працює в інтересах Коломойського і ділить з ним округи на майбутніх виборах.

При цьому криза в партії настільки серйозна, що найбільш проросійське крило Медведчука і Рабиновича буде змушене створювати нову партію, оскільки розкручений бренд “оппоплатформи” доживає останні дні. “Група Медведчук-Рабинович буде поставлена перед фактом створення нової політсили з яскраво вираженим проросійським вектором, відразу після завершення місцевих виборів, які відбудуться в Україні 25 жовтня”, – зазначено в повідомленні.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16