Політика

У Медведчука великі проблеми: “ОПЗЖ” знаходиться на межі розпаду через конфлікт олігархів

0

Російські джерела повідомляють про розпад проекту “ОПЗЖ” напередодні місцевих виборів в Україні. Про це пише російський телеграм-канал “НЕЗИГАРЬ” з посиланням відразу на кілька джерел в оточенні проросійської партії, передають Патріоти України.

“Проект” ОПЗЖ “знаходиться в процесі розпаду, про це нам повідомило кілька джерел в оточенні партії”, – пишуть автори повідомлення. Telegram-канал уточнює, що розкол відбувається по лінії Медведчук-Рабинович, Льовочкін-Бойко, оскільки олігарх Дмитро Фірташ, який знаходиться в Австрії, не може брати активної участі в роботі партії. Російські джерела уточнюють, що група Льовочкіна і Бойка працює в інтересах Коломойського і ділить з ним округи на майбутніх виборах.

При цьому криза в партії настільки серйозна, що найбільш проросійське крило Медведчука і Рабиновича буде змушене створювати нову партію, оскільки розкручений бренд “оппоплатформи” доживає останні дні. “Група Медведчук-Рабинович буде поставлена перед фактом створення нової політсили з яскраво вираженим проросійським вектором, відразу після завершення місцевих виборів, які відбудуться в Україні 25 жовтня”, – зазначено в повідомленні.