Новини

У мережі гнівно відреагували на відвідування Зеленським пам’ятника Тарасу Шевченку

0

На сторінці Офісу Президента в Facebook з’явився пост, в якому показали, як глава країни Володимир Зеленський разом зі своєю дружиною Оленою поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку на честь річниці з дня його народження.

У коментарях під відповідною публікацією миттєво почали з’являтися гнівні коментарі українців. Справа в тому, що на знімках немає ніяких інших людей, крім Зеленських.

«Знову без людей. Це нікуди не годиться. Невже Володимир вважає, що народ не гідний його? »,« Це напевно рано вранці? Десь о 4 ранку? »,« Може, вони в український Донецьк поїхали? Тоді ок. Там порожньо »,« Напевно, перед візитом найбільших нервово-паралітичний газ пустили », – писали одні користувачі мережі. У той же час інші вказали, що Володимир Зеленський поклав квіти без пафосу і зайвої суєти. «Молодець, Володимир Олександрович! Вшанували з першою леді пам’ять Тараса Шевченка. І все без понтів і охорони »,« Боже, до чого дійшло все. Звикли завжди піаритися, а тут президент прийшов і скромно вшанував Великого Кобзаря »,« Прийшли без жодної помпи, без натовпу, без піару і поклали квіти »,« Ну, вам, звичайно, треба, що почесна варта з школярів і ліціістов по обидва боки з квітами і кулями, військовий оркестр з почесний караулом, щоб десяток діток отетеріли, натовп з ближніх підприємств нагнали …. Ось тоді порядок, все як у людей », – написали інші користувачі мережі.