Суспільство

У мережі розгорівся гучний скандал через продаж одягу з написом Russia в Харкові

0

У мережі розгорівся скандал через толстовку з написом Russia в одному з харківських магазинів. Фотографії кофти поширили вчора в одному з місцевих Telegram-каналів, передають Патріоти України.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

“Зрада дня” в Харкові. Секонд “економ-клас” на проспекті Гагаріна, 20, висить шостий день з семи після завезення, ніхто не купує. На претензію до старшого продавця відповіла, що це просто річ”, – сказано в повідомленні.

Користувачі мережі по-різному відреагували на скандал навколо толстовки. Деякі були емоційні – впевнені, що такі речі неприпустимо продавати в Україні.

“Росію стерти з атласу потрібно однозначно. Питання часу”, “Зійде за ганчірку в сарай)”, – коментували користувачі мережі. Їх опоненти впевнені, що не варто було пред’являти претензії продавцеві.

“Хто ці люди, які пред’являють претензії за олімпійку”, “Катастрофа! Ось прямо уявляю, як я або мої друзі підійшли б і почали гнівно вимагати прибрати цю ганчірку”, – зазначили деякі коментатори. Третя категорія вважає, що питання в принципі не варто уваги. “Людям зайнятися нічим, як ганчірку обговорювати”.