Війна

У Миколаєві спалили авто активісту Янтарю, у розмові з яким Зеленський сказав фразу “я не лох”

0

У ніч на 16 липня в Миколаєві невідомі спалили автомобіль Volvo, припаркований на вулиці Мала Морська, повідомив департамент комунікацій обласного управління Національної поліції, пише видання gordon.ua.

Слідчі кваліфікували інцидент за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене через підпал, вибух або в інший загальнонебезпечний спосіб, або таке, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, або призвело до загибелі людей чи інших тяжких наслідків), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від трьох до 10 років.

Машина належала голові обласної організації партії “Національний корпус” Денису Янтарю. Він заявив у Facebook, що “слабко вірить” в успіх поліцейського розслідування і буде “по-іншому” шукати зловмисників.

“Такі втрати – буденність людини з активною життєвою позицією, і я адекватно ставлюся до таких речей. А от моменти переживання моїх рідних у зв’язку із цими обставинами будуть дорого коштувати цим виродкам. Я завжди відкрито висловлюю позицію, відкрито конфліктую і завжди відповідаю за вчинки і слова, чого і раджу іншим. У мене всього два припущення, хто міг це зробити, поки абстрактно зазначу: політичні опоненти або криміналітет”, – написав Янтар.

Активіст і учасник війни на Донбасі Янтар став відомим завдяки суперечці із президентом Володимиром Зеленським у Золотому Луганської області. 26 жовтня 2019 року в районі, де мало відбутися розведення сил і засобів, глава держави емоційно поспілкувався з добровольцями і висунув вимогу вивезти зброю. “Послухай, я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь. Я тобі прийшов і сказав: зброю забери”, – сказав Зеленський Янтарю. Той стверджував, що розведення військ – безглуздя.