Новини

У Москві заявили про жорстку ліквідацію спецназу РФ в Сирії

0

Сьогодні стало відомо про те, що влада Російської Федерації таки на офіційному рівні визнали, що на території Сирійської арабської республіки були ліквідовані бійці спецназу Росії, і це сталося в середині січня місяця.

У свою чергу в зовнішньополітичному відомстві Росії виступили зі спеціальною заявою, в якій наголошується, що в районі Ідліб, де спостерігається деескалація конфлікту, загинули російське військовослужбовці. В цей же час, виходячи навіть з вельми стриманого заяви, ситуація для Москви в Сирії дуже важка.

За даними Москви, незаконні збройні формування на території Близького Сходу досить сильно ополчилися проти Росіян, завдавши по об’єктах російських військових близько тисячі атак. У Росії додали, що атаки на їхні позиції здійснюються за допомогою безпілотних літальних апаратів на авіабазі Хмеймім. Однак чомусь у Москві не озвучили точну кількість загиблих. За даними ЗМІ, першого лютого в районі Латакії загинули офіцери Центру спецназу Федеральної служби безпеки.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist