Новини

У Москві заявили про жорстку ліквідацію спецназу РФ в Сирії

0

Сьогодні стало відомо про те, що влада Російської Федерації таки на офіційному рівні визнали, що на території Сирійської арабської республіки були ліквідовані бійці спецназу Росії, і це сталося в середині січня місяця.

У свою чергу в зовнішньополітичному відомстві Росії виступили зі спеціальною заявою, в якій наголошується, що в районі Ідліб, де спостерігається деескалація конфлікту, загинули російське військовослужбовці. В цей же час, виходячи навіть з вельми стриманого заяви, ситуація для Москви в Сирії дуже важка.

За даними Москви, незаконні збройні формування на території Близького Сходу досить сильно ополчилися проти Росіян, завдавши по об’єктах російських військових близько тисячі атак. У Росії додали, що атаки на їхні позиції здійснюються за допомогою безпілотних літальних апаратів на авіабазі Хмеймім. Однак чомусь у Москві не озвучили точну кількість загиблих. За даними ЗМІ, першого лютого в районі Латакії загинули офіцери Центру спецназу Федеральної служби безпеки.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16