Новини

У МВФ не назвали дату отримання Україною нового траншу: в чому проблема

0

У Міжнародному валютному фонді, який відкладає фінансову допомогу Україні через виведення коштів з ПриватБанку, поки не оприлюднюють дату, коли рада директорів фонду затвердить кредитну програму на 5,5 млрд доларів для України.

Про це повідомляє hromadske.

У МВФ відзначили, що поки ще консультуються з українською владою про подальшу співпрацю.

“Зараз йде дуже активний діалог. Конструктивні дискусії тривають”, – сказав представник МВФ Джеррі Райс.

За його словами, майбутня співпраця фонду з Україною буде грунтуватися на посиленні верховенства права, боротьби з корупцією, підвищення конкуренції, відкриття ринків, зниженні ролі олігархів у економіці, посилення незалежності Національного банку і стабільної фіскальної політики.

У МВФ пояснили, що для нової кредитної програми влада України ще не виконала умови. Зокрема, це прийняття законопроекту, який повинен запобігти поверненняю ПриватБанка колишнім власникам.

Відзначимо, що на сьогоднішній день цей законопроект не розглядали навіть в першому читанні. Почати розглядати його депутати зможуть лише після того, як закінчать голосування за законопроект про ринок землі, розглянувши всі 4018 поправок до нього. Передбачається, що це може зайняти кілька місяців.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist