Суспільство

У МЗС Росії відповіли скоромовкою на звинувачення України про зрив “нормандської зустрічі”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Речницю Міністерства закордонних справ Росії Марію Захарову обурило звинувачення України щодо відповідальності країни-агресора за відсутність зустрічей у “нормандському форматі”. На конструктивну претензію вона відповіла скоромовкою.

Реакція на слова міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з’явилася на офіційній сторінці головного зовнішньополітичного відомства РФ у Twitter. Нагадаємо, наш дипломат зазначив, що Росія спеціально веде переговори так, щоб зустріч “нормандської четвірки” постійно відкладалася.

“Описуючи поведінку українських політиків, мимоволі згадуєш іншу скоромовку: “Не хоче косий косити косою, каже, коса коса…”, – спробувала Захарова висунути Україні безпідставні зустрічні звинувачення.

МЗС Росії

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16