Суспільство

У Нагірному Карабасі жителі спалили своє село, щоб те не дісталося Азербайджану. Але потім з’ясувалося, що це село залишається за Вірменією

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Жителі села Чарактар ​у Нагірному Карабасі спалили повністю свої будинки, щоб ті не дісталися Азербайджану. Але потім з’ясувалося, що за домовленостями, це село залишається за Вірменією.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на “24 канал”, про це в фейсбуці розповів вірменський політолог Самвел Меліксетян.

Він зазначає, що винуватий у цьому уряд Вірменії, який неправильно трактував власноруч підписані угоди.

Вірменський уряд опублікував список населених пунктів, які вірмени повинні покинути. У списку було і село Чарактар. Тому його жителі почали спалювати і демонтувати свої будинки, що могли – забирали з собою.

Вірмени спалили село Чарактар у Карабасі, але Азербайджан його так і не зайняв 01
Вірмени спалили село Чарактар у Карабасі, але Азербайджан його так і не зайняв 02

Кельбаджарський район, де розташоване село Чарактар, перейшов під контроль Азербайджану з 25 листопада. Але ні російські миротворці, ні азербайджанські військові в село так і не увійшли. Причина в тому, що Чарактар ​​в радянські часи входив до складу вірменської автономії в Нагірному Карабасі. Коли вірмени в 90-х роках захопили сусідній Кельбаджарський район Азербайджану, вони в нього вирішили перевести і Чарактар. Однак зараз Баку отримав Кельбаджарський район у своїх початкових кордонах, а Чарактар ​​залишається в складі вірменського Нагірного Карабаху. 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16