Новини

У нас на сьогодні моновлада, вся повнота відповідальності на президенті, – заступник голови ОП Трофімов

0

Президент України Володимир Зеленський несе сьогодні всю повноту відповідальності за ситуацію в країні, тому разом із прем’єр-міністром Денисом Шмигалем бере участь у підборі кандидатів на посади міністрів у новому уряді.

Про це в ефірі телеканалу Україна 24 заявив заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов, інформує Цензор.НЕТ.

“Найближчим часом буде закрито ці вакансії. Цим займається прем’єр, але, звичайно, цим займається і президент. Президент несе на сьогодні, так вийшло, повноту відповідальності. Тому що у нас не просто монобільшість, у нас на сьогодні моновлада, як би там не було. Не вмикаючи місцеве самоврядування, до нього ми дійдемо цієї осені. Але, тим не менше, повнота відповідальності сьогодні на президенті”, – сказав заступник голови ОП.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist