Блоги

У нас з Зеленським різні реальності

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Зеленський стрімко перетворює Україну на державу третього світу. З додатком “Дія” у смартфоні, але й з порядками, які притаманні найбільш відсталим країнам.

Ти можеш бути злодієм, але тобі нічого не загрожуватиме, якщо цього не захоче президент. І навпаки – сидітимеш за гратами без доказів, як Ріфмайстер, лише тому, що президенту захотілося пропіаритися.

Люди подихають без кисню в лікарнях, бо держава не подбала про це вчасно, але ресурси кинуто на президентську забавку – будівництво доріг. І т.д.

Утримання “султана” подорожчало на 40%, більше грошей отримають і його нукери, але субсидії скорочено, а медики рятують людей фактично за “дякую”.

Влада живе середньовічними поняттями, вважаючи людей – холопами, яким можна необмежено брехати і обкладати податками. Водночас в Україні велика маса людей все ж мислить себе європейцями, вірить у необхідність роботи державних інститутів, а не “царського двору”.

Тут вже йдеться не стільки про політику, скільки про існування у різних реальностях. Які ніколи не зійдуться, і не знайдуть між собою золотої середини. Це як Туркменбаши призначити президентом Естонії.

Зеленський хоче щоб його обожнювали, проблеми “рабів” його не хвилюють.

А для когось він сам просто маленька, інфантильна людина, яку історія спеціально посадила у президентське крісло, щоб у кожного була можливість навчитися відрізняти чорне від білого, щирість від брехні, та реальність від її імітації.

Зараз, за опитуваннями, Зеленському вже не довіряють більше, ніж довіряють. Тоді як після обрання рівень довіри йому наближався до 80%. І це добрий сигнал, бо сама тривалість його перебування при владі це – предмет віри.

Коли людина одужує, і перестає вірити в ілюзію – вона тане.

Євген Булавка

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16