Політика

“У нас забрали мільярди на користь великого бізнесу, потім зібрали олігархів і просять купити нам апарат ШВЛ”, — Філатов

0

Мер Дніпра Борис Філатов жорстко розкритикував ухвалене Верховною Радою рішення про тимчасову відміну податку на землю та податку на нерухомість. Його підтримали мери великих міст Києва — Віталій Кличко, Одеси — Геннадій Труханов і Львова — Андрій Садовий.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив у прямому ефірі програми  «Свобода слова з Савіком Шустером».

Філатов підкреслив, що рішення про тимчасове скасування податку на нерухомість і податку на землю призвело до того, що виконання місцевих бюджетів зірвано.

За словами Філатова, тільки в Кривому Розі податки за землю місцевого ГЗК становлять 80% місцевого бюджету. У місті Лозова єдиним джерелом місцевого бюджету була залізниця.

«У нас забрали мільярди на користь великого бізнесу, потім зібрали олігархів і просять купити нам апарат штучної вентиляції легенів», — обурився Філатов.

Мери великих міст погодилися зі словами Філатова.

Мер Кличко заявив, що він як Глава асоціації мерів міст спілкується з мерами різних міст. Він підкреслив: «У Києві багато джерел наповнення бюджету. Але до мене звертаються мери дрібних міст, у яких податок на землю і податок на нерухомість — головне джерело місцевого бюджету. Вони запитують «Як нам жити!?».

Мер Одеси Труханов заявив, що Філатов має рацію і мери міст «працюють на знос» і не озираються ні на кого.

За словами мера Львова Андрія Садового цей закон «вимагає доопрацювання».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16