Новини

У Німеччині закликали скасувати санкції проти Росії

0

У Бундестазі Німеччини запропонували скасувати санкції проти Росії, нібито щоб врятувати економіку під час пандемії коронавірусу.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Зі зрадницькою заявою виступив депутат від “Альтернативи для Німеччини”, член комітету із міжнародних відносин Антон Фрізен, пише РИА Новости.

“Покінчити з санкціями проти Росії – найкраща програма для нашої економіки за часів коронавірусу. Експерти очікують втрати в рамках 1% ВВП цього року. Одночасно німецька економіка позбувається 667 мільйонів євро за кожен місяць продовжених санкцій. Тобто за рік ми втрачаємо 8 мільярдів євро. Економічно від санкцій всі втрачають, політично ніхто не виграє. Німеччина повинна сказати “ні” продовженню санкцій на саміті ЄС в червні цього року”, – заявив Фрізен.

Він також висловив сподівання, що криза, спричинена пандемією, “нарешті призведе до усвідомлення того, що безпека й економічний розвиток можливі лише з Росією, а не проти неї”.