Політика

У парламенті України пояснили, як будуть діяти ЗСУ в разі загострення на Донбасі

0

У Верховній Раді України сьогодні, першого березня пояснили, як дадуть відповідь на загострення з боку Російської Федерації на Донбасі, а також розповіли про ймовірне силовий сценарій повернення власних територій.

У повідомленні наголошується, що військовослужбовці вже протягом декількох місяців до ряду відпрацьовують ведення бойових дій в умовах міських поселеннях.

Керівник комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки Олександр Завітневич стверджує, що влада повністю готова до силового сценарію на Сході нашої країни, якщо на те буде необхідність. Однак все ж є надія на дипломатичне врегулювання конфлікту.

У повідомленні підкреслюється, що якщо країна-агресор Російська Федерація влаштує нові атаки на Донбасі, або ж в Криму, для неї це обернеться колосальними втратами як на фронті, так і в економічному плані. У свою чергу Тарас Чмут, керівник правління Українського мілітарного центру, підкреслив, що ВСУ кілька місяців поспіль працюють над техніками ведення бойових дій в міській місцевості. За його словами, окупована частина Донбасу – це великі міські конгломерації і військові готуються до боїв в таких умовах.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16