Суспільство

У прессекретаря Путіна Дмитра Пєскова підтвердили коронавірус: Відомо чи вони контактували

0

У прессекретаря Путіна Дмитра Пєскова підтвердили коронавірус. Разом з дружиною його госпіталізували до лікарні, пише 24 канал.

Сам Пєсков підтвердив цю інформацію, коментуючи стан свого здоров’я російському Інтерфаксу.

Прессекретар президента РФ уточнив, що перебуває в клініці, у якій проходить лікування.

Так, захворів, лікуюсь,  – відповів Пєсков на запитання журналістів про його самопочуття.

Наявність хвороби у чиновника підтвердила його дружина фігуристка Тетяна Навка, яка теж захворіла на COVID-19.

Ми під контролем лікарів. Все гаразд. Я практично за два дні приходжу в себе, у мене нормалізувалось все: і кров, і температури немає. Кажуть, що жінки переносять це легше, напевно, це правда. Дмитро Сергійович теж під контролем, з ним все в порядку. Лікуємося, – заявила вона.

На запитання журналістів, чому подружжя перебуває у лікарні, вона відповіла, що це необхідно для того, щоб не піддавати ризику всю родину. Вона підозрює, що саме її чоловік перший захворів, адже він єдиний член родини, який працює. За словами Навки, решта родини дотримується самоізоляції.

Відомо, що востаннє Дмитра Пєскова бачили 30 квітня на нараді у Володимира Путіна – це було в той день, коли у Мішустіна підтвердили коронавірус.

У Пєскова виявили коронавірус
Нарада з Путіним / Фото: РІА Новини

Натомість Пєсков повідомив ТАСС, що контактував з президентом більше ніж місяць тому.

Цікаво, що у квітні на піджаку Пєскова журналісти помітили “блокатор вірусів”, який не має доведеної ефективності. Він сказав, що хоч і не знає, чи він дієвий, але для захисту “кожен носить все, що може”. Вже наступного дня чиновник прийшов на роботу без блокатора.

У кого з російських політиків виявили коронавірус:

  • У прем’єр-міністра РФ Михайла Мішустіна;
  • У міністерки культури РФ Ольги Любимової;
  • У глави Мінбуду Володимира Якушева;
  • У замісника глави Мінбуду Дмитра Волкова.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist