Суспільство

У прокремлівського реваншиста і покровителя УПЦ МП Новинського виявили коронавірус

0

Народний депутат України Вадим Новинський опублікував інформацію про ймовірне виявлення в нього коронавірусу, пише 24 канал.

Новинський написав, що він здав аналізи, за підсумками якого тест показав позитивний результат на коронавірус.

“Мій стан в нормі, я не відчуваю ніяких симптомів захворювання, температура 36,8. Комп’ютерна томографія легень не визначила відхилень від норми. До повторного тестування лікарі поки обережні у висновках і прогнозах, але порадили кілька днів провести в стаціонарі під їх наглядом”, – запевнив Новинський.

Він також повідомив, що усі, хто з ним контактував, теж пройдуть тестування на коронавірус.

Коронавірус в Україні та депутати
  • Станом на 15 квітня в Україні зафіксовано 3764 випадків зараження коронавірусом. Від COVID-19 померло 108 людей. Вилікуватися від небезпечної хвороби вдалося 143 особам.
  • Вадим Новинський став десятим народним депутатом, в якого виявили коронавірус. Першим був Сергій Шахов з групи “Довіра”. Згодом інфекцію виявили і в Сергія Вельможного з цієї ж групи.
  • Після цього коронавірус зафіксували в депутатів від “Опозиційної платформи – За життя” Олександра Лукашева, Віталія Борта та Ігоря Кісільова, позафракційних Сергія Рудика та Ольги Скороход, а також Руслана Горбенко та Володимира Ватраса зі “Слуги народу”.