Різне

“У пропагандистів палає” – У Туреччині заявили, що російським військовим ніколи не зупинити беспілотники Bayraktar

0

У Туреччині вважають, то російські системи радіоелектронної боротьби не можуть протидіяти бойовим безпілотникам Bayraktar TB2. Про це гендиректор компанії Baykar Халук Байрактар розповів журналісту під час інтерв’ю на платформі Twitch.

Глава компанії з виробництва бойових безпілотників уточнив, що російські системи захисту не зможуть перешкодити роботі Bayraktar TB2 навіть на одну годину, тому турецькі безпілотники “завжди будуть в повітрі”.

Перед цим в Росії заявляли, що їх бойовий безпілотник “Оріон-е” за деякими своїми характеристиками навіть перевершує турецькі безпілотники.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16