Політика

У Путіна розчаровані, що п’ятого президента Порошенка під судом підтримали тисячі українців

0

Популярний український блогер і журналіст Олександр Костюк пише на своїй сторінці в Facebook, що Кремль дуже розчарований і стурбований масовою підтримкою п’ятого президента України Петра Порошенка в суді, зростанням підтримки справжніх державно-патріотичних політичних сил та політиків від тверезо думаючих українців.

Стільки грошей витрачено на очорнення імені Порошенко, стільки ЗМІ заточене під це, а Порошенко навіть після свого президента має вагому підтримку серед українців.

Костюк зазначає, що саме тому ми спостерігаємо стандартну і абсолютно очікувану “гебешну” інформаційну реакцію. Пішла хвиля бруду від лжепатріотів, традиційно використовуваних Кремлем, для розпилення саме патріотичних сил.

«Заспівали в один голос Парасюк-Семенченко- «націоналісти». Головні тези: «це судова система, яку створив сам Порошенко». І «протистояння Зеленського з Порошенком – це все спектакль», – написав журналіст.

Він зазначає, що “наші активісти”, які спеціалізуються на протестних акціях і вкидання різких заяв, знову стали потрібні, дістали їх з нафталіну, трохи обтрусили, дали грошиків і ось вони вже знову ведуть мовлення.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist