Політика

У Путіна шоковані санкціями ЄС і США проти Росії: Пєсков істерично прокоментував ситуацію

0

Нові санкції проти Росії, які були введені Сполученими Штатами Америки та Європейським Союзом, нібито є втручанням у внутрішні справи Російської Федерації, а це є неприйнятним. Про це більш детально заявив глава прес-служби президента Російської Федерації Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

Згідно зі словами Пєскова, Росія не збирається переривати контакти з Європейським Союзом і Сполученими Штатами Америки щодо лінії правоохоронних відомств на тлі нових санкцій. Як інформує Replyua.net, в повідомленні йдеться: «Ми вважаємо, що будь-які подібні обмеження є в повній мірі неприйнятними, оскільки вони завдають істотної шкоди і без того перебуває в жалюгідному стані відносин».

Крім того, Дмитро Пєсков зазначив, що профільні відомства представлять Кремлю проект відповідних санкцій на нові рестрикції на адресу Російської Федерації.

Нагадаємо, раніше ми вже писали про те, що президент України Володимир Олександрович Зеленський прокоментував дії Росії по Донбасу, назвавши негативними дії по блокуванню Кремлем роботи пропускних пунктів «Щастя» і «Золоте».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16