Війна

У Путіна заговорили про перехід “червоної межі” на Донбасі

0

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що його країна нібито побоюється переходу “червоної межі” через ескалацію на Донбасі.

При цьому відповідальність за це він поклав на Україну, а не контрольованих Москвою терористів “Л/ДНР”. Як передає пропагандистське видання ТАСС, спікер Володимира Путіна натякнув, що країна-агресор готова реагувати на загострення на фронті.

“Це потребує додаткового аналізу перед тим, як будуть ухвалюватися необхідні рішення”, – сказав Пєсков, уточнивши, що під “червоною межею” він має на увазі відновлення повноформатних бойових дій.

Показово, що прессекретар російського президента традиційно безпідставно звинуватив Україну в розпалюванні “повноцінної громадянської війни” та обстрілів. Що стосується Росії, яка насправді стоїть за новим загостренням на сході, то її репутацію Пєсков спробував відбілити. Так, він заявив, що Москва нібито впливає на ватажків “Л/ДНР” для підтримки перемир’я.

“Ми дійсно з глибоким занепокоєнням спостерігаємо за зростанням напруженості на лінії зіткнення, ми фіксуємо дедалі частіше й частіше обстріли території Донбасу. Ми фіксуємо вхід українських військових в ті зони, де вони не повинні бути після завершення розведення”, – висловився Пєсков.

Крім того, він зажадав від України виконання домовленостей в рамках ТКГ, а також умов Мінських угод.

“Розраховуємо, що всі наші партнери з мінської четвірки теж будуть звертати увагу на зростання напруженості на лінії зіткнення і використовувати свій вплив для того, щоб не дати цій ескалації перейти через небезпечну межу”, – резюмував спікер Путіна.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16