Політика

У Путіна запевняють, що “русофобські антитіла” в українців скоро минуть

0

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков упевнений, що “русофобські антитіла” зникнуть в Україні доволі швидко, оскільки українці і росіяни – два споріднені, при цьому не братні, народи.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Газета.ру, про це він сказав в інтерв’ю RT.

“Ми, як і раніше, вважаємо, що ми були і залишаємося двома спорідненими народами, при цьому не братніми”, – сказав представник Кремля, говорячи про відносини РФ та України.

Він висловив думку, що за останні роки керівництво України неабияк попрацювало, щоб спровокувати ворожі відчуття у свого народу щодо Росії.

“Ми не думаємо, що це такий довгостроковий антиросійський імунітет. Ні, він не може бути довгостроковим. Ці антитіла минуть швидко … Штучно насаджені русофобські антитіла минуть швидко”, – наголосив Пєсков.

При цьому він зазначив, що місцеві вибори, що минули в Україні, та їхні результати засвідчили, що “антитіла не такі вже й сильні”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16