Політика

У Путіна зухвало звернулися до України і зажадали “повернути” Одесу та інші міста

0

Якщо в Одесі знесуть пам’ятник Катерині II, Києву необхідно відмовитися від південних областей, оскільки він отримав їх тільки завдяки російській імператриці. Як передає Replyua.net з посиланням на Федеральне агентство новин, про це заявив сенатор від Криму Сергій Цеков.

Він відреагував на протестну акцію, яка пройшла в Одесі напередодні, 8 листопада.

Нагадаємо, що учасники цієї акції вимагали знести пам’ятник Катерині II в Одесі. Сенатор підкреслив, що війна з історією демонструє повну деградацію і культурне зубожіння деяких українців.

За його словами, якщо ці люди хочуть демонтувати пам’ятник, то тоді їм доведеться відмовитися від південних областей України, які повинні увійти до складу Російської Федерації.

«Це буде правильно і справедливо. Саме завдяки Катерині II Україна отримала сучасні причорноморські землі, колись іменовані Новоросією », – підкреслив Сергій Цеков.

Також він додав, що Запорізька, Дніпропетровська, Херсонська, Миколаївська та Одеська області були приєднані до Російської імперії після закінчення війни з Туреччиною.

Сенатор вказує на те, що в Києві про цю історичну подію чомусь весь час мовчать і цілеспрямовано змінюють історію. Таким чином він натякає, що всі ці області мають долучитися до РФ.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16