Політика

У Раді хочуть визнати Майдан кримінальним злочином: “посадити всіх, хто причетний…”

0

У Верховній Раді знайшлося півсотні депутатів, які підписали оскарження закону про амністію учасників Євромайдану

Простіше кажучи, ці 50 людей хочуть посадити всіх причетних до Революції Гідності, вигнання Януковича і протидії РФ, пише у своєму блозі відомий український політолог Олексій Голобуцький.

Він попереджає: реальна спроба визнати Майдан кримінальним злочином обернеться громадянською війною, в якій агентам Кремля будуть протистояти патріоти. І це вже буде далеко не такий процес, як у 2014.

«Зважаючи на те, що панівна більшість причетних до Майдану в подальшому була тією чи іншою мірою причетна і до добровольців у російсько-українській війні, а отже, має навички тривалих малоресурсних боїв і зброю або доступ до неї, окремими акціями і зіткненнями протистояння не обмежиться. І жодна Руслана чи Вакарчук уже не переведуть протестний імпульс в танці-співи», – підкреслює автор.

Він також звертає увагу на те, що в це число підписантів увійшли не тільки ті, хто традиційно дотримується проросійського вектора, але і представники партії «Слуга народу», провладної політичної сили.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist