Суспільство

У Раду внесуть новий законопроект про «євробляхи». Всі повинні будуть заплатити штраф у 8,5 тисяч гривень

0

Профільний комітет парламенту у справах податків затвердив новий законопроект щодо “євроблях”. Про це повідомляється на сторінці “Доступне авто” у Facebook.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Зазначається, що законом регулюються поправки до Податкового та Митного кодексів. При цьому стверджується, що отримані кошти повинні піти на боротьбу з пандемією коронавірусу.

Згідно з новим законопроектом, машини з іноземною реєстрацією, які ввезли в Україну до початку 2021 року з порушенням митного законодавства, можна буде легалізувати шляхом вивезення автомобіля з країни і оплати штрафу в 8 500 гривень, або ж законно розмитнити автомобіль з виплатою такого ж штрафу.

У разі, якщо після першого штрафу водій не вивезе машину з України або не розмитнить її, йому загрожуватиме другий штраф у розмірі 17 000 гривень.

Повідомляється, що розмитнити незареєстрований автомобіль однієї категорії можна буде на одну людину. При цьому машина повинна відповідати екостандарту не менше “Євро2”.

У той же час нові ставки розмитнення будуть менше сьогоднішніх. Мито скасують, а розмір акцизу буде залежати від типу і об’єму двигуна і віку машини. Пільгове розмитнення такого роду буде доступне на період 180 днів з моменту вступу в силу нового законопроекту.