Новини

У разі нападу на РФ ми повторимо, – Путін нагадав про Другу світову війну

0

Президент Росії Володимир Путін заявив про готовність РФ до військових дій у разі нападу на країну.

Про це він заявив у десятій частині інтерв’ю ТАСС “20 запитань Володимиру Путіну”, відеоанонс до якої опубліковано на сторінці агентства в Youtube.

“Ми втратили 27 мільйонів осіб. І якщо хтось наважиться зробити щось подібне, ми повторимо … Хто до нас з мечем прийде, від меча і загине”, – сказав Путін, відповідаючи на запитання агентства про загрозу світової війни і підсумки Великої Вітчизняної.

Раніше Путін у цьому ж інтерв’ю, в частині, присвяченій витратам на армію і оборону, заявляв про небажання воювати з іншими країнами, принцип “розумної достатності” під час формування військового бюджету і створення умов, за яких нікому на думку не спаде воювати з Росією.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist