Новини

У разі нападу на РФ ми повторимо, – Путін нагадав про Другу світову війну

0

Президент Росії Володимир Путін заявив про готовність РФ до військових дій у разі нападу на країну.

Про це він заявив у десятій частині інтерв’ю ТАСС “20 запитань Володимиру Путіну”, відеоанонс до якої опубліковано на сторінці агентства в Youtube.

“Ми втратили 27 мільйонів осіб. І якщо хтось наважиться зробити щось подібне, ми повторимо … Хто до нас з мечем прийде, від меча і загине”, – сказав Путін, відповідаючи на запитання агентства про загрозу світової війни і підсумки Великої Вітчизняної.

Раніше Путін у цьому ж інтерв’ю, в частині, присвяченій витратам на армію і оборону, заявляв про небажання воювати з іншими країнами, принцип “розумної достатності” під час формування військового бюджету і створення умов, за яких нікому на думку не спаде воювати з Росією.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16