Політика

У РФ побоюються, що наступним президентом України стане Порошенко

0

«Справа Семочко», відкриту проти Петра Порошенка, безперспективна.

Про це пише Telegram-канал «Розвідник», пов’язаний з політтехнологами Кремля.

Далі наводимо текст без коментарів і поправок:

У четвер 18 червня суд розгляне запобіжний захід для Порошенка у справі про призначення першого заступника голови СВР Сергія Семочко.

Справа Семочко слабке, і згідно з чинним кримінально-процесуальним законодавством, в наступних кримінальних справах щодо Порошенка не може бути обрана інша, більш жорстка міра запобіжного заходу. Захист Порошенко може використовувати прецедент з ЄСПЛ по Юлії Тимошенко – в різних кримінальних справах не може бути двох і більше запобіжних заходів.

Єдине, що може вирішити запобіжний захід – на якийсь час Порошенко виїзд за кордон.

Таким прокуратурою свідомо створюється прецедент, завдяки якому Порошенко за будь-яких обставин може залишитися на волі, навіть якщо Генпрокуратура, СБУ, ГБР або НАБУ ініціюють нову кримінальну справу, то змінити запобіжний захід Петру Порошенко буде вже неможливо.

Судячи з того як розгортаються події навколо ситуації з запобіжним заходом Порошенко є всі підстави вважати, що сидіти він не буде, також можна зробити висновок про те, що Зеленський чуйно прислухається до сигналів від демократів, і розуміє, що при перемозі Байдена наступним Президентом України може стати Порошенко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist