Політика

У РФ відкрито розповіли, як ФСБ завербувало Андрія Єрмака

0

Президент України Володимир Зеленський веде переговори з Кремлем

Таку думку в ефірі Politeka Online висловив історик і політичний аналітик Валерій Соловей. Щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця.

«Так, намагається вести якусь гру зі Сполученими Штатами, але зараз Сполученим Штататм точно не до Зеленського, а ось Кремлю дуже навіть є до нього справа», – підкреслив гість ефіру.

При цьому він уточнив, що з главою держави постійно знаходяться в контакті, але не безпосередньо, а з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком.

«Єрмак вважається дуже і дуже потрібної для Росії фігурою, і його всіляко вітають. І, загалом-то, сприяли його піднесенню », – додав Соловей.

Крім того, історик абсолютно впевнений в тому, що Єрмак працює на російські спецслужби.

«Я можу це підтвердити: він дійсно завербований ФСБ. Вербувальні підходи почалися ще до того, як він став главою Офісу президента, його зводив з Росією Тимур Міндіч (один і бізнес-партнер Ігоря Коломойського, один із співвласників студії «Квартал 95», – прим. Ред). Це пов’язано з відносинами дружини Тимура Міндіча з однією з найвпливовіших жінок сучасної Росії. Таким чином був налагоджений контакт, був перекинутий місток з Києва в Москву, власне навіть не просто в Москву, а безпосередньо в околиці Кремля. Вже потім, після знаменитої зустрічі в Омані, коли Єрмак сподобався Патрушева, із Зеленським тоді не вдалося домовитися, а Єрмак справив дуже хороше враження. Загалом, він став людиною Кремля », – заявив Соловей.

На питання про те, яка ж реальна мета глави ОП у всій цій історії, аналітик відповів гранично ясно:

«Кінцева мета Єрмака – це заробити. Як правило, стають агентами не через ідейних міркувань, а через фінансових і матеріальних. А мета Кремля дуже проста – ввести Україну міцно в російську орбіту. І зараз події розвиваються в цьому напрямку і йдуть як не можна більш успішно ».

Чи виправдає себе такий розрахунок Кремля, покаже час. На даний момент же Зеленського поставили перед дилемою: або він йде назустріч, або в Кремлі почнуть посилювати тиск, в тому числі і військове.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist