Політика

У рідному місті Путіна активісти вийшли на вулиці з прапорами України

0

26 лютого був Днем Кримського Опору російської окупації.  У Росії теж пам’ятають про цю дату.  У містах, в тому числі і в рідному місті Путіна Санкт-Петербурзі, пройшли акції, на які активісти вийшли з плакатами, прапорами України, прапорами кримсько-татарського народу.

Кадри акції на своїй сторінці в Facebook показав активіст Ільяс Ешреф.

Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Що цікаво, поліція не перешкоджала проведенню акцій і не затримувала активістів.

“Росія окупувала Крим! Ми ​​хочемо нагадати Путіну, що Крим – це Україна!”  – заявили активісти.

Варто нагадати, що останній мітинг в окупованому нині Криму на підтримку територіальної цілісності України пройшов на півострів 26 лютого 2014 року за стінами ВР Криму.  А вже 27 лютого будівлю було захоплено бандою найманців РФ під проводом терориста Гиркин.

Після пройшов зрадницький “референдум”: пропагандисти заявили, що всі жителі півострова проголосували за приєднання до РФ, хоча всі чудово розуміли, що стоїть за даними словами і як проходив цей самий “референдум”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16