Суспільство

У рідному місті Зеленського мером став кандидат від ОПЗЖ, розгромно перемігши «слугу народу»

0

На виборах мера Кривого Рогу переміг кандидат від партії «Опозиційна платформа – За життя» Костянтин Павлов. Підсумки виборів сьогодні оголосив голова Криворізької територіальної виборчої комісії Валентин Орлов, повідомляє Перший міський.

За інформацією міської територіальної виборчої комісії, найбільше голосів у другому турі виборів мера в Кривому Розі набрав Костянтин Павлов. Його підтримали 97 591 виборець – 56,97%. На другому місці – Дмитро Шевчик. За нього проголосували 69369 виборців.

Також Орлов повідомив, що 4339 виборців від загальної кількості відвідали волевиявлення зіпсували свій бланк для голосування.

Таким чином, новим мером Кривого Рогу став Костянтин Павлов. Він пробуде на цій посаді наступні п’ять років.

Член української делегації в ТКГ Денис Казанський, коментуючи результати виборів мера, зазначив, що програш Шевчика – серйозний удар по авторитету Зеленського.

«Здавалося, вже в рідному місті Володимира Зеленського висуванець від« слуг »точно повинен перемогти. Адже ще рік тому, в 2019-м, на парламентських виборах кандидати від СН в Кривому Розі отримували по 60%! Але замість перемоги вийшло фіаско. І серйозний удар по авторитету президента, який особисто приїжджав до рідного міста агітувати за Дмитра Шевчика, але отримав «гарбуза» від земляків. Перший по справжньому серйозний дзвінок для Володимира Зеленського », – написав він у своєму телеграм-каналі.

Джерело