Різне

У робочий час нардеп від ОПЗЖ вибирав собі ікру білуги за 10 тис. грн

0

У сесійній залі Верховної Ради України за листуванням зняли народного депутата з фракції “Опозиційна платформа – За життя” Олександра Пономарьова. Відео та фото того, як нардеп користувався телефоном на засіданні, опублікував Telegram-канал “Через плечо” у вівторок, 2 березня, передають Патріоти України.

Автори Telegram-каналу пожартували, що народний обранець “встигає між редагуванням “понятійки” з міністром Абрамовським та голосуванням” ще й вибрати банку ікри білуги за $350 (понад 9,7 тис. гривень).

Так, член ОПЗЖ не тільки переглядав пропозиції з продажу ікри (в цьому ж чаті політик засвітив поздоровлення зі святом армії країни-окупанта 23 лютого), а й вів переписку про міністра захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України Романа Абрамовського.

Контакту, який у телефоні нардепа підписаний як “Гаманец Дмитрий”, Пономарьов писав, що потрібно “підправити понятійку”, щоб передати її міністру.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16