Різне

«У Росії стиснули скрізь»: Зірка «КВН» висловився про росіян, українців і Зеленського

0

Відомий гуморист, зірка КВН та «Дизель Шоу» Сергій Писаренко висловився про відносини України і РФ і раптово заявив, що не відчуває ненависті до українців. Про це артист розповів в рамках передачі Сергія Іванова «Антиподи», інформує Інфорезист.

Російський гуморист зізнався, що живе в заміському будинку неподалік від Києва, у його дочки українське громадянство, а дружина – корінна киянка, але батьки Писаренко та діти від першого шлюбу знаходяться в Росії.

«Чому українці та росіяни повинні стріляти один в одного? Я не можу з цим нічого зробити, але ненавидіти за це український народ я теж не можу. Також не можу ненавидіти росіян, тому що вони там сидять на Уралі і не розуміють, чому так відбувається», – дивується артист.

Писаренко переконаний, що українці та росіяни не припинять спілкуватися, і на цю обставину ніщо і ніхто не в силах вплинути.

«В Туреччині українці і росіяни зустрічаючись на одному пляжі засмагають, і сідають ввечері за один стіл, посумують, вип’ють, потім потиснуть руки і роз’їжджаються по своїх країнах. В якийсь момент, втомиться хтось десь сварити нас, і ми спокійно будемо тиснути один одному руки», – вважає шоумен.

Також артист порівняв Росію і Україну – зробив це на прикладі введення карантинних заходів через світову пандемію коронавіруса. Так, він вважає, що український уряд на чолі з президентом країни Володимиром Зеленським грамотно оцінив і зреагував на загрозу і ввів правильну поетапну систему послаблень, тоді як у Росії цього не сталося.

«Україна більш лабільна і більш стратегічно вірна. Можливо, це завдяки Володимиру Зеленському, який сам людина тактовна і лабільна. Він знає, де стиснути, а де відпустити. Можливо, для цієї ситуації це найкраща кандидатура. Можливо, якщо б він був в Росії, і в Росії було б рівномірно – десь стиснути, десь відпустити. У Росії стиснули скрізь», – підсумував він.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist