Війна

У Росії відповіли на “погрози” Кравчука піти на радикальні заходи щодо Донбасу

0

Член міжнародного комітету Ради Федерації Сергій Цеков заявив, що Росію неможливо змусити відмовитися від підтримки Донбасу шляхом залякування.

Так, він відповів на слова Леоніда Кравчука про перехід до радикальних заходів, якщо позиція Росії з питання конфлікту не зміниться. Про це пише “РИА Новости”.

За словами Цекова, Кравчук повернувся до “ролі руйнівника”, яку він уже відіграв на посаді першого президента України, взявши участь у розпаді СРСР. Він додав, що українська сторона не змусить РФ “діяти так, як вона хоче”.

“Росію подібними заявами і погрозами не залякати. У нас немає ніякої розгубленості і боязні. У будь-якій ситуації, що б не відбувалося на міжнародній арені і як би агресивно не поводилась Україна, Росія продовжить надавати необхідну допомогу та підтримку співвітчизникам народних республік Донбасу і не кине їх на розтерзання українських націоналістів”, – сказав Цеков.

Нагадаємо, раніше глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що Україна готова дати відсіч Росії, якщо та вирішить реалізувати будь-які сценарії щодо нашої держави. Він зазначив, що наша країна вже не така, як сім років тому.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16