Новини

У Росії висловили надію, що в ПАРЄ погодяться першими визнати анексію Криму

0

Сьогодні, 3 лютого, глава комітету російської Державної думи з міжнародної політики Леонід Слуцький висловив упевненість в тому, що прихильники визнання анексії Криму Росією «швидше за все з’являться на майданчику Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), повідомляє ТАСС. За словами політика, Москва готова до конструктивного розгляду всіх проблем і до дискусій, в тому числі по кримського питання. У той же час, Слуцький визнав, що по даній темі Росія «надовго приречена на суперечки в ПАРЄ».

«Однак, припустити, що через 10-15 років (а може і раніше) число тих, хто буде незгоден з нашої позицією, вивчивши історію півострова і поспілкувавшись з делегацією РФ в ПАРЄ, значно зросте. Я впевнений, що саме в асамблеї, як самої шірокоохватной європейської парламентському майданчику, швидше за все будуть проявлятися ті, хто підтримає Росію у кримському питанні », – сказав Слуцький.

Він вважає, що це стане фактором потужної позитивного зворотного зв’язку для «визнання Криму російським у відповідних європейських столицях». «Однак потрібно бути реалістами: це станеться не сьогодні і не завтра, але станеться обов’язково», – видав він.