Суспільство

У Росії вважають приводом для скандалу включення борщу до Списку ЮНЕСКО

0

Міністр культури Олександр Ткаченко розповів, як в Росії незадоволені включенням борщу в список ЮНЕСКО. Про це міністр написав у своєму телеграм-каналі.

“У своїй “Російській газеті” прокоментували наші наміри внести борщ до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО – “новим приводом для міжнародного скандалу”, – написав він.

При цьому Ткаченко підкреслив, що якщо в Росії обурюються подібним чином, значить Україна знаходиться на правильному шляху.

У російських ЗМІ дійсно обурилися тим, що борщ хочуть внести до списку ЮНЕСКО.

У російському матеріалі заявили, що така ініціатива “викликає обурення”. Там вважають, що борщ – це “суп на основі буряка з різними добавками” і він відомий у всій Східній Європі, де кожна держава вважає його своїм національним блюдом.

  • Культура приготування борщу увійде до списку елементів нематеріальної спадщини України.

Джерело: ІнфоРезист

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist