Суспільство

У Росії хочуть зобразити Путіна на купюрі в 5000 рублів

0

Російський депутат Сергій Калашников запропонував розмістити на купюрі номіналом 5 тисяч рублів зображення президента РФ Володимира Путіна. Про це він сказав у бесіді з радіостанцією “Говорить Москва“.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Так Калашников відреагував на пропозицію Міністерства фінансів США змінити дизайн 20-доларової купюри. Зараз на банкноті зображений екс-президент США Ендрю Джексон, проте в Мінфіні виступили з пропозицією замінити його на зображення темношкірої активістки Гаррієт Табмен.

Калашников заявив, що зображення історичних особистостей на купюрах є відображенням проведеної державної політики і такі пропозиції нібито говорять про спробу приховати більш актуальні політичні проблеми.

Крім того він заявив, що «розміщення рабів на купюрах» збільшить напругу в американському суспільстві, тому що винесе проблеми рабства в США на перший план у низці політичних проблем.

“Я не вважаю можливим крім зображення міст приміщення якихось людей. Помістимо Леніна – один символ. Когось іншого – інший символ. Я думаю, що потрібно внести закон, розмістити на п’ятитисячні купюри Володимира Володимировича Путіна. Я думаю, що це буде логічно”, – сказав російський депутат.