Uncategorized

У Російській колонії стався бунт через побої, 18 ув’язнених порізали собі вени

0

Інцидент стався в Іркутській області в одній з колоній. В’язні почали бунтувати після того, як один із співробітників побив засудженого, повідомляє 24 канал.

До Ради правозахисників Іркутської області надійшла інформація, що співробітник колонії побив засудженого.

Після цього в’язень у знак протесту порізав собі вени і зняв відеозвернення. Він розповів, що побої – це звичне явище для російської в’язниці. Однак на цьому історія не завершилася. Співробітник колонії повернувся і побив в’язня ще раз.

У результаті ще 17 засуджених порізали собі вени. У колонії триває бунт, наразі там працює спецназ.

За оперативною інформацією, начальник Федеральної служби виконання покарань по Іркутській області дав команду “на розправу з провокаторами”.

Правозахисники уже подали заяву про проведення перевірки на предмет ознак вчинення посадового злочину і скаргу в прокуратуру.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist