Новини

У Сирії розбився російський винищувач, загинув генерал армії Асада

0

Стало відомо про чергові летальних втрати в рядах армії сирійського диктатора Башара Асада. Йдеться про загибель бригадного генерала САА в результаті краху винищувача МіГ-29см.

Так, ресурси в телеграм-каналі повідомляють, що урядові війська Сирійської Арабської Республіки зазнали серйозних втрат в четвер, п’ятого березня. Причиною тому стала катастрофа з МіГ-29см. Інцидент стався буквально через кілька хвилин після того, як літак вилетів з авіабази Еш-Шайрат, що в провінції Хомс. Згідно з наявною попередньою інформацією, причиною падіння літака стала технічна несправність літака, виробленого в Росії.

У повідомленні телеграм-каналу «Військовий оглядач» говориться: «Крах сирійського винищувача стало першою втратою коштів авіації даного типу в складі національних ВПС республіки з 1989 року».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist