Суспільство

У СІЗО Чернівців стався бунт через в’язня з COVID-19 – ЗМІ

0

Сьогодні вранці у Чернівецькому СІЗО стався бунт ув’язнених – вони забарикадувалися в камерах, після чого співробітникам СІЗО довелося застосувати силу. Про це з посиланням на власні джерела пише видання “Обозреватель”, iноформу гордон.юа.

Причиною бунту нібито став хворий із підтвердженим діагнозом COVID-19, який надійшов в установу 23 квітня. За даними співрозмовника видання, начальник СІЗО два дні перешкоджав цьому, однак на нього нібито натиснули з Міністерства юстиції.

Видання пише, що сьогодні в’язні із трьох камер забарикадувалися і “почали різати вени”. Співробітникам СІЗО довелося застосувати фізичну силу, призвідників заворушень ізолювали.

За словами співрозмовника, співробітники ізолятора почали писати рапорти на звільнення – їх подано вже п’ять.

“Приміщення слідчого ізолятора дуже компактне й старе – побудовано ще на початку XIX століття (там існувала австрійська в’язниця). А створити відповідні умови, щоб ніхто більше не заразився, практично нереально. За словами джерела, у СІЗО Чернівців, як і в більшості пенітенціарних установ України, велика проблема із забезпеченням масками, захисним спецодягом, дезінфекційними засобами та антисептиками. Відповідно, під загрозою опиняться як працівники СІЗО, так і в’язні, – пише “Обозреватель”.

Станом на ранок 25 квітня в Україні зафіксовано 8125 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, із них 201 летальний, 782 пацієнти одужали. Найбільше хворих у Чернівецькій області – 1308.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist