Політика

У Слов’янську патріоти зробили червоно-чорним прапор пам’ятника воїнам-визволетям. ФОТО

0

У місті Слов’янськ Донецької області невідомі патріоти домалювали чорну смугу на прапор пам’ятника “радянським воїнам-визволителям” у центральному парку, який раніше був червоним. Таким чином, прапор на монументі став червоно-чорним, як в ОУН (бандерівській).

Як передає “Новинарня“, про це 9 травня повідомив громадський активіст із Донеччини Максим Потапчук.

Як відомо, бетонна статуя радянського солдата в парку Шовковичному у Слов’янську має невисоку художню чинність, її регулярно реставрують та перефарбовують.

Рік тому пам’ятник був повністю чорним.

Напередодні Дня Перемоги міський голова Слов’янська Вадим Лях (колишній член Партії регіонів) розпорядився пофарбувати солдата в “золотий” колір, а прапор за ним – у червоний.

Потапчук у соцмережі розповів, що таким чином “прихильник Росії Лях вже тиждень розважає мешканців Донеччини”.

“6 травня лях заявив, що десять років тому дизайнери невірно пофарбували пам’ятник героям Другої світової війни чорною фарбою. Негайно частина пам’ятника стала червоною, хоча місто потерпає від нестачі коштів, але гроші на матеріали та реставраторів блискавично знайшлись. Зробили, звісно, нашвидкоруч…
І ось сьогодні, коли перші промені сонця освітили Слов’янськ, чимало українських художників і митців вийшли на вулиці міста та допомогли розфарбували пам’ятник, але на свій смак. Кілька годин поспіль приїхав мер та почав змивати нову чорну фарбу. Прапор України також зник, до речі…” – описав події активіст.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist